Kontakty

Kontakty na predajcov

Sídlo spoločnosti:

MAN Truck & Bus Slovakia s.r.o.
Rožňavská 24/A
821 04 Bratislava

Tel.: +421 2 48 20 48 00
Fax: +421 2 48 20 48 25
infosk@man.eu
IČO: 35733209
IČ DPH: SK 202 022 8903

Mapa kde nás nájdete


Nové vozidlá

Predajca - kraj Bratislavský, okresy: Bratislava, Senec, Pezinok

Predajca - kraj Bratislavský, okresy: Bratislava, Senica, Skalica, Malacky

Predajca - kraj Bratislavský, okresy: Bratislava, Senica, Skalica, Malacky

Predajca - kraj Nitriansky, Trnavský

Dušan Tallo

Dušan Tallo

sídlo: Rožňavská 24/A

821 04 Bratislava

Mobil: +421 911 672 020

Dusan.Tallo@man.eu

Marián Šin

sídlo: Rožňavská 24/A

821 04 Bratislava

Mobil: +421 911 793 175

Marian.Sin@man.eu

Bruno Biscontini

sídlo: Rožňavská 24/A

821 04 Bratislava

Mobil: +421 903 452 298

Bruno.Biscontini@man.eu

Gabriel Ozsvald

sídlo: Rožňavská 24/A

821 04 Bratislava

Mobil: +421 903 721 992

Gabriel.Ozsvald@man.eu


Nové vozidlá

Predajca - kraj Žilinský, Trenčiansky, produktový špecialista

Predajca - kraj Banskobystrický, Komunálne vozidlá SR

Predajca - kraj Košický, Prešovský

Predajca - kraj Žilinský, Prešovský

Juraj Žabka

sídlo: Rožňavská 24/A

821 04 Bratislava

Mobil: +421 903 416 536

Juraj.Zabka@man.eu

Martin Ziman

sídlo: Prvá dopravno-mechanizačná spoločnosť, s.r.o.

T.G.Masaryka 3425 - Bariny

960 02 Zvolen

Mobil: +421 903 420 986

Martin.Ziman@man.eu

Miloš Peľo

sídlo: Motor-Car Prešov s.r.o.

Petrovanská 36/A

080 01 Prešov

Mobil: +421 903 265 264

Milos.Pelo@man.eu

Radoslav Šlauka

Sídlo regionálnej kancelárie:

Śtefánikova 1361/1

031 01 Liptovský Mikuláš

Mobil: +421 903 444 393

Radoslav.Slauka@man.eu


Nové vozidlá

Predajca - kraj Košický, Prešovský

Predajca dodávkových vozidiel TGE

Predajca - autobusy

Bruno Biscontini

Andrej Rakyta

sídlo: Motor-Car Prešov s.r.o.

Petrovanská 36/A

080 01 Prešov

Mobil: +421 910 979 767

Andrej.Rakyta@man.eu

Peter Vida

sídlo: Prvá dopravno-mechanizačná spoločnosť, s.r.o.

T.G.Masaryka 3425 - Bariny

960 02 Zvolen

Mobil: +421 911 173 881

Peter.Vida@man.eu

Juraj Halász

sídlo: Rožňavská 24/A

821 04 Bratislava

Mobil: +421 903 792 288

Juraj.Halasz@man.eu


Jazdené vozidlá

Predajca - jazdené vozidlá

Predajca - jazdené vozidlá

Predajca - jazdené vozidlá

Gabriel Ozsvald

Tibor Škultéty

sídlo: Rožňavská 24/A

821 04 Bratislava

Mobil: +421 911 407 890

Tibor.Skultety@man.eu

Miroslav Fekete

sídlo: Motor-Car Prešov s.r.o.

Petrovanská 36/A

080 01 Prešov

Mobil: +421 910 924 121

Miroslav.Fekete@man.eu

Katarína Lančaričová

sídlo: Rožňavská 24/A

821 04 Bratislava

Mobil: +421 903 570 683

Katarina.Lancaricova@man.eu